Edi Rama: Urime Përparim Ramës dhe mbarësi e sukses atij

vull

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar për fitoren e Përparim Ramës së LDK-së në Prishtinë.

Rama në një postim në Twitter ka thënë se është kurioz për impaktin që do të ketë në Prishtinë një kryebashkiak arkitekt, shkruan lajmi.net.

“Urime Përparim Ramës dhe mbarësi e sukses atij dhe të gjithë të zgjedhurve të rinj në krye të komunave të Kosovës”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë i kryeministrit Rama:

Shumë kurioz për impaktin që do të ketë në Prishtinë një kryebashkiak arkitekt, risi interesante në një realitet sfidues! Urime Përparim Ramës dhe mbarësi e sukses atij dhe të gjithë të zgjedhurve të rinj në krye të komunave të Kosovës.

Next Post

Ramiz Lladrovci pas fitores sot në Drenas e falenderon edhe Ali Ahmetin!

Falënderoj të gjithë shokët, miqtë, dashamirët, familjarët e dëshmorëve, veteranët dhe invalidët e UÇK-së, të gjithë qytetarët që iu gëzuan fitores tonë në Drenas. Në veçanti e falënderoj miqtë e mi, Ali Ahmetin dhe Bedri Islamin. Në pamundësi të përgjigjem ndaj të gjitha urimeve, ju falënderoj të gjithëve, me të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: