Fatmir Limaj prezanton tri vajzat e tij (FOTO)

vull

Lideri i Nismës Social Demokrate, pas maratonave të gjatë në Kuvend e Kosovës dhe pas vizitës tek Hashim Thaçi në shtëpinë e tij të re ka gjetur kohë edhe për tri vajzat e tij

Vajza e tij, Lala ka postuar një foto në Instagram ku të tria vajzat janë duke e përqafuar babin e tyre.

Duket se Limaj bashkë me vajzat e tij, Blertën, Lalan dhe vajzën e vogël Leonitën, janë në një aheng dhe kanë kaluar momente të mira së bashku.

Next Post

Albin Kurti, kundër oligarkëve në Shqipëri e gjymtuesve në Kosovë

Nga Nikoll LESI/ Shqipëria ndodhet në krizë të madhe politike dhe në prag të një destabiliteti shkatërrues me 16 shkurt për fajin e kryeministrit Rama dhe oligarkisë e mafias së organizuar, e cila sipas opozitës, po drejton vendin. Ndërsa Kosova po lufton me treshen Thaçi-Vuçiç-Rama, të cilët me sharrë në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: