Gjatë natës disa dridhje në Petrinje

vull

Tërmetet vazhdojnë në Kroaci. Natën e kaluar, zona më e gjerë e Petrinja u godit nga të paktën katër tërmete të reja, më i forti prej të cilëve ishte 3.8 i shkallës Rihter, shkruan Indeksi.

Një tërmet me madhësi 3.8 të shkallës Rihter goditi në 4:36 të mëngjesit, një tërmet me madhësi 3.1 në 5:30 dhe një tërmet me madhësi 3.1 në 6:30 pasdite. minuta

Këto tërmete janë pak më të dobët se tërmeti që tronditi Kroacinë dje në mëngjes, me një madhësi prej 4.8.

Next Post

Aleanca për Shqiptarët: Që BDI është rekordere e mashtrimit kjo nuk përbën ndonjë risi.

Që BDI është rekordere e mashtrimit kjo nuk përbën ndonjë risi. Që në 18 vite të qeverisjes dhe në gjashtë qeveri të ndryshme ska realizuar kurrë ndonjë premtim brenda 100 ditëshit të parë edhe kjo s’është risi. Që për ta politika është mështrim dhe jo seriozitet për premtimet qe jep […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: