“Hajde këtu, hajde”, Thaçi e ul Vjosa Osmanin afër vetes (Video)

vull

Një moment epik ka ndodhur në mes të tre liderëve kryesorë të institucioneve të vendit tonë në ceremoninë e FSK-së për shënimin e 22-vjetorit të Epopesë së UÇK-së.

Derisa Albin Kurti, kryeministër, po çohej nga karriga e tij për të bërë nderime, presidenti Thaçi pa se po vinte krykuvendarja Osmani. Dhe gjesti i tij ishte epik.

Ai shihet derisa në mënyrë teatrale me dorën e tij të djathtë i mëshonte karriges së saj për t’i treguar se ku duhej të ulej, e ky pozicion ishte fare afër tij.

Këtë gjest shihet derisa e përcjell edhe kryeministri Kurti i cili e kthen kryet kah dyshja që po bënte skenën teatrale në fjalë.

Videon mund ta shihni duke klikuar këtu: http://video.gjirafa.com/hajde-ketu-hajde-thaci-e-ule-vjosa-osmanin-afer-vetes

Next Post

Takim Ahmeti-Sobotka: Zgjedhjet do të jenë konform standardave evropiane

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, ka realizuar sot takim pune me Kryetarin e Kuvendit Austriak, z. Wolfgang Sobotka Zoti Ahmeti faleminderoi Kryetarin Sobotka per vizitën dhe shprehu mirënjohje për kontributin auatriak ne vendosjen e paqës në Republikën e Maqedonisë së veriut. Austria ka patur rol të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: