Haradinaj “plas bombën”: Në bisedat diplomatike Rama ka sharë liderat e Kosovës

vull

Ramush Haradinaj foli në Open në Top Channel për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama.

Haradinaj e quajti Ramën një hajgarexhi i cili me padinë kundër tij e ka quajtur një akt të turpshëm.

‘Më lejoni tju them diçka. A ju duket mirë ju që Rama në takime me ndërkombëtarët ka sharë lidera kosovarë duke quajtur njërin gënjeshtar, njërin hipokrit dhe njërin neo-marksist.

“Ju duket mirë që Rama shan liderat e Kosovës”- tha Haradinaj.

Next Post

Ministri i Kulturës Hysni ismaili në vizitë pune në Teatrin popullorë maqedonas,Teatrin e Komedisë dhe Teatrin Turk

Ministri i Kulturës Hysni ismaili në kuadër të aktiviteteve të tij të rregullta për vizitë të institucioneve nacionale në fushën e kulturës,  sot  vizitoi Teatrin Popullorë Maqedonas, si dhe Teatrin e Komedisë dhe Teatrin Turk. Gjatë kohës së vizitës së këtyre institucioneve teatrore, Ministri Ismaili u informua për të gjitha projektet që […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: