“I thashë të vinte një maskë, dhe ai hoqi pantallonat dhe më pështyu”: gruaja kroate u trondit në dyqan

vull

Shitësit në Podstrana kanë një problem me turistët që refuzojnë të veshin maska ​​mbrojtëse. Njëri prej tyre paralajmëroi klientin se duhej të vinte një maskë, pas së cilës turisti e pështyu.

– Hoqi pantallonat, tregoi organet gjenitale dhe më pështyu! – pohon shitësja.

Ende e tmerruar nga ajo që përjetoi në punë, vajza e re i tha Slobodna Dalmacija se që atëherë ajo ka qenë shumë e kujdesshme kur paralajmëron turistët.

– Unë, е mbuluar me pështymën e tij mbi gjysmën e dorës sime, dhe ai, me të mbathurat e tij poshtë dhe i zhveshur, më bërtet për shkak të maskës. Ai ishte rreth 50 vjeç, kishte ardhur më parë, kështu që ne e dinim që ishte polak. Që atëherë, kam frikë të them ndonjë gjë nëse mendoj se dikush është agresiv. Ne vlerësojmë dhe paralajmërojmë kur mendojmë se nuk do të përjetojmë diçka të ngjashme nga një antimasker – tha ajo.

Next Post

Zaev: Ura “Lublanska” është shumë e rëndësishme për qytetarët, me këtë ndërtim ndërlidhim dy pjesë të qytetit në të cilat ekziston dinamikë e madhe

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sot mori pjesë në ngjarje me rastin e fillimit të ndërtimit të urës në rrugën “Lublanska”. Në ngjarje, ku mori pjesë edhe zëvendëskryeministri i Parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi, zëvendëskryeministri për çështje […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: