Ka ndërruar jetë sot në moshën 70-vjeçare aktori i njohur, Rasim Thaçi- Cima.

vull

Ka vdekur sot në moshën 70-vjeçare aktori i njohur, Rasim Thaçi- Cima.

Lajmi është i ditur nga familjarët e aktorit.

Ai ka disa ditë që ishte duke vujtur nga Covidi-19 dhe ishte i shtrirë në Klinikën Infektive.

Rasim Thaçi, i cili për publikun njihet si Cima do të mbetet në kujtesën e publikut me rolet e tij të shumta komike.

Next Post

72-vjeçarja, nëna e deputetes i nënshtrohet për të satën herë provimit të njohjes së maqedonishtes

Sot nëna ime 72-vjeçare po i nënshtrohet për të satën herë provimit të njohjes së gjuhës maqedonase, me shpresë që kësaj radhe ta marrë shtetësinë. Kështu shkruan në Facebook, deputetja e Alternativës, Safije Sadiku, nëna e të cilës, vazhdon të mos ketë shtetësi. “50 vjet (gjysmë shekulli) e bën këtë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: