Kjo është shtëpia e re e Ramës në Dhërmi (Foto)

vull

Historiani Arben Llalla ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, ku pretendon se ka zbuluar shtëpinë e re që po ngre kryeministri Edi Rama në Dhërmi. Sipas historianit shtëpia e kryeministrit ndodhet në afërsi të Kishës së Shën Thanasit.

 

“Kjo është shtëpia e re e Edi Ramës në Dhërmi të Himarës që po përfundohet ngjitur me Kishën e Shën Thanasit”, shkruan Llalla bashkëngjitur fotove.

 

Në rast se kjo do të rezultojë e vërtetë, atëherë kryeministri duket se ka gjetur vendin se ku do të jetojë në vitet e pensionit të tij, pasi edhe më herët e ka shprehur se jugu i Shqipërisë është një nga vendet që ai pëlqen më së shumti.

Next Post

Erdogan përjashton nga partia ish-kryeministrin Ahmet Davutoglu?

Nga aleat në armik, AKP pritet të përjashtojë nga partia ish-kryeministrin dhe kryetarin e partisë, Ahmet Davutoglu. Tezat neo-osmane të tij janë ende në themel të politikës së jashtme të Turqisë. Qëndrimi kritik ndaj kreut të shtetit turk mund të ketë pasoja: sipas mediave, partia AKP e Rexhep Taip Erdoganit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: