Kreshnik Çollaku takohet me Princ Lekën: Folëm si dy matjanë për Matin Tonë

vull

Deputeti i porsazgjedhur në parlamentin e ri Kreshnik Çollaku ka zhvilluar ditërn e sotme një takim të vecantë me Princ Lekën. Çollaku shtoi se në këtë takim nuk biseduan edhe bisedat për Matin nga dy matjanë!

Çollaku në facebook

Sot me Princ Leken. Folem per te djeshmen,folem per te sotmen folem per te ardhmen. Folem per Shqiperine folem per Kosoven. Folem si dy matjane per Matin Tone !!!

Next Post

Takim i Zëvendëskryetarit Dimitrov me Euro deputetin Andreas Shider

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov sot mbajti takim me Andreas Shider, euro deputet dhe kryesues i Komitetit të Përzier Parlamentar BE- Maqedonia e Veriut, në kuadër të vizitës së tij në vend. Në takim u theksua mirënjohja për mbështetjen e vazhdueshme dhe parimore të Parlamentit Evropian në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: