Kryetari Bilall Kasami uron Vjosa Osmanin

vull

Institucionet funksionale dhe legjitime janë parakusht i zhvillimit të një shteti bashkëkohor. Sot Parlamenti i Republikës së Kosovës me zgjedhjen e Presidentes Vjosa Osmani përforcoi bindjen e mëhershme për avancimin e institucionalizmit dhe kulturës demokratike.

Në emrin tim dhe të Lëvizjes BESA uroj Presidenten Vjosa Osmani dhe qytetarët e Republikës së Kosovës, me dëshirën që ky mandat të shënoj arritjet më të mëdha të shtetit në drejtim të anëtarësimit në NATO dhe BE, si dhe zhvillimit të brendshëm!

Urime Kosovë!🇽🇰

04.04.2021

Bilall Kasami

Next Post

Bekim Kadriu jep dorëheqje nga Lëvizja Besa

Anëtari i Kryesisë Qëndrore të Lëvizjes Besa, Bekim Kadriu, përmes një postimi në rrejtin social fejsbuk ka njoftuar se ka dhënë dorëheqje nga ky post. Kadriu ka thën se është shumë i zhgënjyer me ngjarjet e fundit të cilat janë duke ndodhur. Postimi i plotë i Kadriut: Të nderuar miq, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: