Kuvendi i Greqisë miratoi protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO

vull
0 0
Read Time:17 Second

Në Kuvendin e Greqisë sot është votuar për ratifikimin e protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO.

Kuvendi me 153 “për” dhe 140 “kundër” ratifikoi protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO.Ratifikimin e protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO duhet të miratohet nga të gjitha vendet anëtare të Aleancës./Telegrafi/

[recent_post_slider design=”design-1″]

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Milaim Zeka: Me më thanë amerikanët mos flej tri ditë me gru, unë nuk flej tre muaj

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka ka folur për çështjen e taksës 100 për qind për produktet serbe dhe presionin që po bën Amerika për pezullimin e saj në mënyrë që të mos stopohet procesi i dialogut. Zeka ka thënë se është kundër heqjes së kësaj takse, mirëpo sipas […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: