Ky është kandidati i AAK-së për kryetar të Mitrovicës

vull
0 0
Read Time:34 Second

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, e ka zyrtarizuar kandidatin për kryetar të komunës së Mitrovicës.

Lideri i kësaj partie, Ramush Haradinaj, ka njoftuar se Nehat Peci do t’i prijë AAK-së në garën për Mitrovicën.

Postimi i plotë:

Nehat Peci do t’i prijë Aleancës në garën për Mitrovicën.

Ai është jurist i njohur, me përvojë jetësore në jurisprudencë, e gjithashtu ka mbaruar Master në Marrëdhënie Ndërkombëtare.

Nehati është rritur me AAK-në. Ai paraqet vullnetin dhe çasjen e sinqertë të Aleancës për Mitrovicën, gjatë tërë historisë së saj politike.

Mitrovica jonë e zemrës, tani ka rastin të përcaktohet për një qeverisje që ka prioritet vetëm qytetarët dhe mirëqenien e tyre.

Suksese e fitore!

RH

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Zv.ambasadori i SHBA mesazh BKH-së: BKH-ja do t’i tregojë Shqipërisë se askush nuk është mbi ligjin

Zëvendës ambasadori i SHBA-ve, Demian Smith në fjalën që ka mbajtur në aktivitetin për përfundimin e programit të trajnimit të FBI-së nga ky grup, i ka përcjellë një mesazh të gjithë kandidatëve për hetues të BKH-së. Smith ka thënë se ditët e pandëshkueshmërisë së të pasurve dhe të fuqishmëve kanë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: