Mbyllet përkohësisht rruga Kaçanik-Hani i Elezit

vull

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit njofton publikun se për shkak të aktiviteteve ndërtimore në urën 407, për sigurinë publike, është e nevojshme mbyllja e përkohshme e rrugës nacionale N2 Kaçanik-Hani i Elezit, bëhet e ditur përmes një komunikate për media, njofton Koha.net.

Mbyllja do të bëhet sipas këtyre datave dhe orareve:15-22 shkurt 2019, mbyllje e pjesshme 08:00-11:00 dhe 13:00-15:3.

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit kërkon mirëkuptim nga ana e pjesëmarrësve në komunikacion.

Next Post

Ministrja shqiptare krah Xhaferit: Do bëhet Shqiptaria edhe për inat të disa shqiptarëve

Ajo ishte pranë Kryeministrit, në momentin kur Edi Rama u spërkat me bojë nga Edi Paloka, madje boja e lëshuar përmes një shiringe nga kreu u grupit parlamentar demokrat preku edhe ministren e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin. Incidenti ndodhi sot brenda sallës së Kuvendit, teksa Parlamenti i Shqipërisë ishte […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: