Nga Rana e hedhur e deri në Kune/ Shëngjini plot me pushues nga temperaturat e larta

vull
0 0
Read Time:22 Second

Temperaturat e larta të fundit të korrikut e kanë gjetur Shëngjinin të mbushur me pushues.

E gjitha vija bregdetare nga Rana e hedhur e deri në Kune është më e populluar, ndërsa me besnikët e këtij bregdeti vijojnë të jenë shqiptaret e Kosovës.

As tërmeti i rënë 3 ditë më parë nuk i ka trembur pushuesit. Shëngjini këtë vit ka qenë mjaft i frekuentuar dhe një ndër arsyet ka qenë dhe përmirësimi i kushteve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Kudusi Lama: Një grua u paraqit si bashkëshortja e Ahmet Krasniqit dhe mori revolen e tij, në fakt s’ishte gruaja e tij

Gjatë viteve të luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (1997-1999) Kudisi Lama ka qenë komandant i Divizionit të Kukësit në Forcat e Armatosura të Republikës së Shqipërisë. Ne po ju sjellim në rrëfim të tij shumë interesant për periudhën e luftës. Ai këtë intervistë e kishte dhënë për emisionin “Pa […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: