Një bullgar ka vdekur teksa priste në një radhë 300 metra për të blerë zejtin

vull

Një burrë 77 -vjeçar vdiq duke pritur në radhë për të blerë zejtin në një supermarket në Burgas, Bullgari, raportojnë mediat lokale. Ekipi i ambulancës kur mbërriti gjeti vetëm ndihmë.

– Burri vdiq në supermarket. E shtynë dhe ai u sëmur. Ishte çmenduri, ai ra, u bë blu dhe vdiq. Radha ishte e madhe, dëshmoi një grua që po bënte pazar në supermarket.

Linja ishte rreth 300 metra e gjatë dhe nafta ishte në promovim. Radhë të ngjashme kishte edhe në supermarkete të tjera të zinxhirit

Next Post

PSG hoqi dorë nga Neymar

Gazetari i “RMC” dhe i mirëinformuar Roman Molina bëri të ditur se PSG dëshiron të shesë Neymar këtë verë. Parisienët nuk duan ta tolerojnë më brazilianin dhe besojnë se ka ardhur koha për t’i thënë lamtumirë.Drejtuesit e Paris Saint-Germain kanë vendosur të vazhdojnë pa Neymar, ndërsa nga klubi duhet të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: