Next Post

Infermieri infektohet me koronavirus pasi merr dozën e parë të vaksinës së Pfizer, mjeku shpjegon arsyet

Historia e një infermieri që rezultoi pozitive me koronavirus pasi u vaksinua i ka shokuar të gjithë. Matthew W., një infermier 45-vjeçar që shërben në një spital të San Diegos, mori dozën e vaksinës së Pfizer me 18 dhjetor dhe tha se i vetmi efekt anësor që ka përjetuar është […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: