Njerëzit qeshën me mbishkrimin para një kafeneje dalmate: “Gjyshja i la atij një trashëgimi”

vull
0 0
Read Time:26 Second

Në faqen në Facebook Doza ditore e dalmatit mesatar, ndjekësit qeshën me foton e bërë para një kafeneje dalmate.

Fotografia tregon një mbishkrim që u thotë klientëve potencialë se kafeneja është “e mbyllur për shkak të pasurisë”, dhe fotografia ka mbledhur më shumë se 1.000 pëlqime në më pak se një orë.

“Legjendë”, shkroi një komentues.

“Ai mbush arkën deri në krye dhe nuk ka më para për të gjuajtur, kështu që e mbyll”, bëri shaka një tjetër.

“Gjyshja i la atij një trashëgimi,” shtoi e treta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Ky është hiti i Lolës, ajo vjen me Super girl

Një këngë e bukur dhe me mjaft ritëm vjen nga një bukuroshe e vogël e cila ëndërrat i ka të mëdha sepse sapo është futur rrugës së muzikës. Lola ka realizuar projektin e saj të ri të cilin e ka titulluar ‘Super girl’, tekstin e të cilës e ka shkruar […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: