Njihuni me deputeten më të bukur shqiptare

vull

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje njihet si deputetja më e bukur dhe për këtë shkak është komentuar shumë në media.

Mirëpo së fundmi vendin e më të bukurës Dudes duket se do ja marrë një tjetër deputete. Bëhet fjalë për Rezarta Krasniqin e cila është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave sot. Ndryshe nga Dudja, Rezarta është brune.

Ajo do të jetë në listën e LDK-së për deputete. Indeksonline mëson se partia e Mustafës ka marrë vendimin, që Rezarta të përfaqësojë Vushtrinë.

Next Post

Zoran Shapuriq është emëruar në postin e drejtorit të Inspektoratit Shtetëror për Bujqësi

Ish-ministri përgjegjës për përmirësimin e klimës investuese për ndërmarrjet vendore, Zoran Shapuriq është emëruar në postin e drejtorit të Inspektoratit Shtetëror për Bujqësi.   Emërimi i tij u bë në mbledhjen e djeshme të Qeverisë ku kaluan disa vendime të rëndësishme.   Zoran Shapuriq është kuadër nga Partia Liberal – […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: