OSBE:Dhuna nuk është përgjigje

vull

Reagime të njëpasnjëshme për protestën e opozitës jo vetëm nga liderët shqiptarë. Një reagim i dytë vjen nga OSBE- ja e cila shprehet kundër dhunës.

OSBE që ka ndjekur protestën minutë pas minute thotë se dhuna nuk është përgjigjja dhe as reagimi i rëndë ndaj saj.
“Prezenca e OSBE-së e ka ndjekur protestën e sotme minutë pas minute. Ne përsërisim qëndrimin tonë të palëkundur që dhuna nuk është përgjigja. Gjithashtu, reagimi i rëndë ndaj dhunës nuk ndihmon”, deklaron OSBE.

Next Post

Berisha: Do shkojmë në luftë

Betejën me Hashim Thaçin, të cilin e akuzon si “Argati i Beogradit” që është bashkë-ideatori i planit për ndarjen e Kosovës me Aleksandër Vuçiç, ish-kryeministri Sali Berisha e ka vazhduar edhe sot. Nga sulmi te Thaçi e Vuçiç ai ka kaluar në një tjetër plan, duke nxjerrë zbuluar hartuesin e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: