Next Post

IzzY nuk ndalet, godet me projektin 'Asaj' (Video)

Ismir Buzhala më emer artistik IzzY me preardhje nga Kosova por që jeton e vepron në Gjermani ka sjellur mega projektin e tij të parë në karrierë dhe projekt mjaft profesional. Me tekst nga vetë Reperi ndërsa muzika nga producenti i njohur Nurteel dhe një realizim mjaft i bukur i […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: