Next Post

Incident i armatosur në Butel 2 (VIDEO)

Disa minuta më parë ka ndodhur një vrasje në Butel 2 të Shkupit. Ngjarja ka ndodhur afër restorantit “Sulltan” dhe një numër i madhë i njësitit të policisë ndodhen në terren, raporton TV21. Nga Ministria e Punëve të Brendshme i thanë TV21, se kanë pasur lajmërim për të shtëna me […]

Subscribe US Now