Pronari i Kompanisë “FRUTEX” Shaqir Palushi ndërmerr një tjetër iniciativë humanitare

Kohanews Admin

Pronari i Golden Eagle, Shaqir Palushi nis një iniciativë humanitare për të ndihmuar familjet në nevojë. Në Facebook, ai ka njoftuar detajet shtesë për këtë iniciativë humane.
Miqët e Bamirësisë
Të nderuar miq,
Sot më shumë se kurrë ,shumë familje me të ardhura të vogla ekonomike kanë nevojë për përkrahjen tonë.
Ata nuk janë të harruar, nga sot do të fillojm një aksion për të ju ndihmuar atyre.
Do të nominoj shumë prej miqve të mi, të cilët gjithmonë kanë qenë zemërgjër.
– Nominoj:
• Bali Muharremaj
• Enver Hoxhaj
• Ardian Shala
• Albena Reshitaj
• Salih Zyba
Të nominuarit që pranojnë sfidën duhet të ndajnë 200 euro, dhe të nominojnë miqët e tyre .
Unë ndajë 2000 euro.
P.S.:Të gjithë ata që pranojn sfiden do i bëjë publike.
#nominondihmo, shkruan Palushi në Facebook.

Next Post

Muki mbështet Zaevin për uljen masive të rrogave të qytetarëve (Video)

Sonte në emisionin Click Plus në TV21 që realizohet përmes lidhjes Skype, debatojnë nënkryetari i LSDM-së Muhamed Zekiri, Arbër Ademi nga BDI, Elmi Aziri nga ASH si dhe ekonomisti Visar Ademi, në lidhje me pakon e masave ekonomike të shpalosuara nga ish-kryeministri Zaev. Deputeti Zekiri theksoi se pakoja përmban 15 […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: