Qeveritarët dhe deputetet e PS, sauna dhe orgji në hotelin luksoz të Valdin Pjetrit

vull

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, disa qeveritarë dhe deputetë të PS, veçanërisht zonja, më shumë rrinë në saunat dhe hamamet e sallat e masazhit të hotelit luksoz të Valdin Pjetrit se në zyrat e tyre. Ai shkruan se, përveç kësaj ata Hotelin e përdornin edhe për darka orgji në rrethe të ngushta.

Postimi i Berishës

Hoteli nuk ishte i Valdrinit por i narkoqeverise! sb

Pershendetje dr nuk e di a je i informuar mire per Hotelin e Preveligje te Valdrin Pjetrit Ai hotel vertet nuk eshte i madhe ne dhoma te shumta e kopshte perrrethe por ne brendi ai eshte hotel spa me luksoze e Tiranes.

Disa qeveritare dhe deputet te PS veçanrisht zonja me shume rrine ne saunat dhe hamamet e sallat e masazhit te atij hoteli se ne zyrat e tyre.

Perveç kesaj ata Hotelin e perdornin edhe per darka orgji ne rrethe te ngushta. Per kete mjafton te merrni kamerat e sigurise perte konstatuar se ai hotel ishte me shume i qeverise se sa i Valdrinit.

Next Post

VIDEO/ Shqiptari nga Amerika ofron 1000 dollarë kush prish memorialin turk në Tiranë

Arian Asimi, drejtuesi i medias shqip, Tv Nova Media, që transmeton nga Çikago për gjithë shqiptarët në SHBA dhe gjithë diasporën në botë ka reaguar mjaft ashpër, për çështjen e memorialit të vendosur në Tiranë në përkujtim të 251 të rënëve, në mbrojtje të pushtetit të Erdogan në 15 korrik […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: