Qytetari shqiptar reagon: Jemi popull dembel, kurrë nuk reagojmë për të drejtat tona

vull

Reagimi i nje qytetari shqiptar per ABC News qe ka pushtuar rrjetet sociale:

“Jemi popull dembel, kurre nuk ngrihemi per te drejtat tona. Shqiptari ka kaluar nga nje pushtues ne tjetrin pa reaguar fare. Fshatari shqiptar ka vetem kazme dhe lopate ne shtepi, kurse ai europian dhjetra vegla per pune”, ka reaguar qytetari i revoltuar shqiptar.

Ndiqeni te plote:

Next Post

Pas tensioneve të sotme në veri, Ushtria e Serbisë i është afruar kufirit me Kosovën. (VIDEO)

Kështu të paktën raportojnë mediat në Beograd, të cilat duke iu referuar imazheve të një videoje, thonë se 10 vetura ushtarake tanimë i janë afruar kufirit me Kosovën, shkruan Novosti, transmeton lajmi.net. Këto vetura, sipas këtij mediumi serb, janë të brigadave speciale ushtarake serbe dhe se të njëjtat tanimë i […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: