Ramush Haradinaj: Ferizaj u bashkua!

vull

Status i kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj:

Në Ferizaj, përfundoi projekti më i rëndësishëm që nga pas lufta. “Bashkimi i Qytetit” një prej projekteve infrastrukturore të qeverisë Haradinaj 2, do e bashkojë përgjithmonë qytetin.

Përkundër kundërshtimeve e pengesave gjatë rrugës, ky projekt, kjo ëndërr u bë realitet.

Anembanë vendit mund të përjetohen projektet tona që lehtësojnë jetën e qytetarëve. Puna, angazhimi dhe vizioni për ndryshim gjithmonë ngadhënjejnë kundrejt filozofisë së mashtrimit.

Urime të gjithë qytetarëve të Ferizajt!

 

Next Post

Ndahet nga jeta një nga pishtarët e dalluar të arsimit në rajonin e Kumanovës

Në moshën 68 vjeçare është ndarë nga jeta pishtari i dalluar i arsimit, Ismail Bilalli nga Vaksinca. Ai me dekada ishte mësimdhënës i gjuhës dhe letërsisë shqipe në shkollën “Rilindja” të fshatit Llojan, ndërsa ishte i shquar edhe për shkrime dhe botime të veprave, ndër të cilat ishte edhe libri […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: