Ramush Haradinaj me urim emocionues për ditëlindjen e nënës

vull

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka uruar nënën e tij për ditëlindje.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Haradinaj uroi dhe kujtoi dhimbjet e shumëta që ka përjetuar nëna e tij.

“Me Nanën, sot në ditëlindjen e saj.

Një jetë plot dhimbje shqiptare që ka me u rrëfy nder breza!”-shkruan Haradinaj.

Next Post

Zv.ministrja Elezi pjesë e meshës në nderë të Papa Françeskut, vizita në shenjë nderimi ndaj Nënë Terezës

Zv.ministrja e financave Dr. Shiret Elezi sot ka qenë pjesë e meshës së mbajtur në sheshin e Shkupit me rastin e vizitës së Papa Françesk i cili pas vizitës në Sofje të Bullgarisë e vazhdon qëndrimin e tij në Shkup. Ardhja e Papa Françeskut në Shkup bëhet në shenjë mirënjohje […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: