Rriten lehtë temperaturat, parashikimi i motit për sot

vull

Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës paraqitet me kthjellime në territorin shqiptar, ndërsa në zonat lindore do ketë vranësira kalimtare. POR pjesa e dytë e ditës sjellë shpeshtim të vranësirave në të gjithë vendin tonë por nuk priten reshje.

Parashikohet që këto kushte atmosferike të mbeten deri mëngjesin pasardhës.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes dhe mësditë duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 32°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi deri 35 km/h, nga drejtimi Veriperëndimor ndërsa në det të hapur krijohet dallgëzim 3 ballë.

Next Post

Australia po prezanton një aplikacion për të infektuarit, do të duhet të fotografohet që shteti të shohë se ku janë

Qeveria AUSTRALIANE po teston një aplikacion të ri që do të përdorë teknologjitë e njohjes së fytyrës dhe gjeolokimit për të siguruar që të infektuarit me koronavirus të jenë në përputhje me rregullat e karantinës. Sipas mediave lokale, një aplikacion i quajtur Home Quarantine SA do të përdoret në Australinë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: