U qëllua sapo hipi në taksi, humb jetën modelja 20-vjeçare

vull
0 0
Read Time:22 Second

Ka humbur jetën modelja 20-vjeçare e cila u qëllua me breshëri plumbash në Brazil.

Mediat e huaja raportojnë se modelja Raila Sales Ferreira, humbi jetën pas 5 ditësh luftë me plagët e marra.

Mësohet se 20-vjeçarja është qëlluar me armë zjarri në momentin që sapo kishte dalë nga një festë dhe hipur në një taksi.

Ajo ishte me shenja jete dhe u dërgua në spital por pas 5 ditësh humbi jetën.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Legia e Varshavës e transferon talentin shqiptar

Legia e Varshavës bën sërish pazar te Tirana. Vetëm disa muaj pasi transferoi sulmuesin e talentuar bardheblu, Ernest Muçi, klubi polak ka arritur marrëveshjen me Tiranën edhe për mesfushorin Jurgen Çelhaka. Lajmi është zbuluar nga mediat polake, sipas të cilave mesfushori bardheblu pritet të zbarkojë nesër në Varshavë, ku pasi […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: