Vdes veterani i UÇK-së nga Drenasi

vull

Ka vdekur veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fehmi Halilaj nga fshati Tërdec i Drenasit.

Kryetari i Komunës Ramiz Lladrovci, ka ngushëlluar familjen Halilaj me rastin e humbjes së familjarit të tyre.

Fehmi Halilaj, ka qenë ushtar i dalluar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Ngushëllime të sinqerta familjes Halilaj!

Next Post

Tragjedia në Tetovë, nesër marshohet për t’u bërë homazh viktimave

Grupi i tifozëve Ballistët nga Tetova, kanë njoftuar se nesër do të realizohet marsh pas faljes së namazit të xhumasë, në ora 13:30. Marshi paqësor do të fillojë nga Sheshi Iliria – Tetovë dhe do të përfundojë në Qendrën Kovid që u shkrumbua nga zjarri që e kaplua mbrëmjen e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: