Zbardhet dëshmia e gardistit: Gruan e vrava pasi më tradhtonte

vull

Report Tv ka zbardhur dëshminë e gardistit që vrau gruan mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës. Alket Arapaj është shprehur se bashkëshorten e vrau pasi e tradhtonte.

“Gruaja me tradhtonte prandaj e vrava. Edhe në shtëpi dhe gjeja gjërat të lëvizura. Kohët e fundit më ishin shtuar dyshimet për tradhëtinë. Më vjen keq për vajzën, jam familjar i rregullt”, tha ai para grupit hetimor.

Next Post

“S’po gjejmë denoncuesin”, këngëtari-Lleshajt: Ça po të duhet? Apo me e diskreditu si familje?!

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, nga Malësia e Madhe, i pyetur nga mediat sot për videon e policit që bënte veprime të pahijshme online me një të mitur, u shpreh se ndonëse është arrestuar polici, nuk është gjendur akoma denoncuesi. Këngëtari i mirënjohur Dashnor Diko, ka komentuar në një nga […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: