Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Rri*hen vajzat e shkollës së mesme në Tetovë - Koha News
Rri*hen vajzat e shkollës së mesme në Tetovë 1

Dje (14 mars) në ora 22:00 M.M.(57) nga Çifliku i Tetovës ka raportuar në SVR Tetovë se rreth orës 18:45 në rrugën “Vidoja Smilevski-Bato” në Tetovë vajza e tij e mitur është sulmuar fizikisht nga një vajzë tjetër e mitur!

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

By vull