Ballina ShowBiz Samanta Karavella lanson super hitin “VAJ”

Samanta Karavella lanson super hitin “VAJ”

Spread the love

Këngëtarja e mirënjohur nga shqipëria Samanta sapo ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “VAJ”.

Kënga është punuar nga producenti Boban Apostolov, teksti i shkruar nga Lindon Berisha dhe videoklipi i realizuar nga Gezim Mavric.

Në videoklipin e ri këngëtarja, shfaqet mjaft e veçantë me stil unik siç jemi mësuar ta shohim Samantën.

Për më shumë shikoni videoklipin e këngës: