Thursday, July 25, 2024
spot_img

Sela: Programi i Qeverisë është program i VMRO-së, s’ka asgjë të VLEN-it, ata janë në shërbim të VMRO-së

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela tha se as edhe një fjali nuk është marrë nga programi i VLEN-it dhe është futur në programin qeveritarë dhe tha se i gjithë programi është i VMRO-së.
“Kjo do të thotë që është program i VMRO-së dhe kjo është paralajmërim i një supremacie që mundohet ta ushtrojë Hristijan Mickoski ndaj shqiptarëve dhe komuniteteve të tjera në Maqedoninë e Veriut”, tha Ziadin Sela.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT