A i mungon dikush Albulenës? Kujt i thotë ‘Je larg…’

Blerand Rexhepi

Me tekst dhe muzikë nga EF, masterizim nga Ardian Kastrati, MUA nga Arbër Bytyqi dhe stajling nga Myrvedete Fashion, ylli i muzikës shqiptare Albulena Ukaj vjen në top formë me projektin e saj më të fundit të titulluar ‘Je larg’.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=eWrwiOxIhJ8?feature=oembed]

Një këngë shumë ritmike dhe verore e që këngëtarja nuk ndalet me kaq pasiqë krahas shumë angazhimeve muzikore që ka në mbrëmje, koncerte dhe ahengje familjare nuk ndalon së publikuari edhe projektet e reja muzikore.

Next Post

Bianca kap milionin me ‘Oj zemër’ (Video)

Ylli i muzikës shqipe Bianca Junzell tashmë shumë aktive në muzikë duke sjellë projekte të shumta të cilat i finalizon edhe me videoklipe e që është në punim të albumit të parë në gjuhën shqipe tashmë. Me projektin më të fundit të titulluar ‘Oj zemër’ ka grumbulluar mbi 1 milion […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: