Adelina Ismaili shtatzënë për herën e dytë, kjo foto tregon gjithçka

vull

Dy vite pasi solli në jetë djalin e saj Uliks, Adelina Ismaili ka ngritur dyshime për një shtatzëni të dytë.

Në një foto të publikuar së fundmi nga miku i saj, Eraldo Rexho këngëtarja shfaqet me disa kile më shumë dhe kaq ka mjaftuar për t’u përhapur lajmet.

Në foto ajo shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe nuk dihet ende nëse janë kile të tepërta apo Uliks do të bëhet me një motër ose një vëlla.

Në dy muajt e fundit është vënë re se Adelina i ka reduktuar daljet publike dhe postimet në rrjete sociale janë shumë të rralla çka shton edhe më shumë dyshimet.

Foton e fundit të postuar, këngëtarja e ka në mes të muajit Qershor.

Nuk dihet se çfarë fshihet pas kësaj fotoje, megjithatë një shtatzëni e dytë do të ishte lajm shumë i bukur.

 

Next Post

Ligji për Prokurorinë shkon në Kuvend pa marrëveshje

Ligji për Prokurorinë publike, me të cilin duhet të zgjidhet statusi i Prokurorisë Speciale Publike, javën e ardhshme shkon në Kuvend, ku është caktuar mbledhje për të martën. edhe pse tani për tani ende nuk ka marrëveshje mes grupeve të punës të pushtetit dhe opozitës.   Mbledhja e Kuvendit për […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: