Albana Osmani rikthehet

vull

Moderatorja Albana Osmani do të rikthehet në botën mediatike, por kësaj radhe duket se do të përqafojë ‘dashurinë’ e saj të parë, radion.  Disa burime për revistën “Who” bëjnë me dije se Albana ka vendosur që të krijojë një radio të re, e cila do të jetë online dhe do të njihet si “O1Radio”.Ndonëse nuk dihet ende se kur do të nisin transmetimet e para, postimet në rrjetin social “Instagram” dëshmojnë nisjen e testimit të saj.

Shkëputja e Albana Osmanit nga ekrani i “Top Channel” erdhi fill pas vendimit të ndërmarrë të saj për t’ju përkushtuar me kohë të plotë fondacionit ndërkombëtar ‘Ti je Luledielli’, që konsiston në grumbullimin e të ardhurave në ndihmë të fëmijëve të prekur nga sëmundjet e gjakut.

Next Post

Labinot Tahiri: I ngjaj Ibrahim Rugovës

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri, pas një mungese ka rifilluar që të lidhet drejtpërdrejt në rrjetin social facebook, shkruan Gazeta Blic. Përmes një video të realizuar në plazh, Labinot Tahiri, ka folur për shumë gjëra. Ai bëri thirrje që të dilet në protestë në Pejë më 9 maj, për rastin […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: