Aleksander Glejaj pas suksesit të “Jam shqiptar” në Florida për pushime

Kohanews Admin
0 0
Read Time:43 Second

Aleksander Gjelaj këngëtari nga Malësia, që jeton në SHBA, është nga ata emra të muzikës që angazhimin e kanë të madh, e kjo falë zërit dhe atmosferës që krijon. Edhe ky vit ishte tejet i frytshëm për të, pasi ka kënduar në vendlindje dhe gjithashtu në Amerikë, pranë shqiptarëve që e duan aq shumë. Me pak fjalë, Aleksander Gjelaj është nga ata këngëtar që jetojnë me valixhe në dorë, pasi janë gjatë gjithë kohës në destinacione të ndryshme.

Gjelaj, pak ditë më parë ka lansuar “Jam shqiptar”, këngën që me të shpejtë nisi të konsiderohej hit. Dhe, pas suksesit në dasma e ahengje dhe këngës së fundit, ai bashkë me fëmijët kanë realizuar një udhëtim për në Florida, ku këngëtari ka pasur një pushim relaksues dhe shumë të bukur me familjen. Siç mund ta shihni, portreti familjar i Aleksander Gjelaj është i shkëlqyer.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Tiranë: Zbulohen dokumentet sekrete, si u zhdukën 4 tonë flori në vitin 1990

22 vjet më parë, shtypi opozitar i kohës përmendi për herë të parë një skandal, atë të largimit të thesarit të shtetit, duke e cilësuar skandalin “enigma e arit”. Për herë të parë, del në skenë emri i një zvicerani, i quajtur Xhon Megou, i cili deklaruar se nga Shqipëria […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: