Alores godet fuqishëm, ylli i muzikës nuk din të ndalet (Video)

Kohanews Admin

Një hit këngëtar që deri më tani ka sjellë shumë projekte të ndryshme dhe të jashtëzakonshme. Alores vjen me një megaprojekt të ri të titulluar ‘Ilegale’ që është punuar me tekst nga Nurteel dhe Alores, muzikë nga Nurteel, Video nga VSM Films kurse menaxher i projektit është Labinot Nuraj që njihet si një prej menaxherët më të suksesshëm të muzikës shqipe. Alores nuk do jetë i pranishëm në treg vetëm me këtë projekt por do të realizojë edhe projekte tjera, ndërkohë që njihet si një prej meshkujve më të dëshiruar të femrave të skenës shqiptare. Për të dëgjuar këngën e fundit mjafton të klikoni në vazhdim:

 

Next Post

Deputetja e parë shqiptare në Parlamentin Europian, mbesa e Musine Kokalarit…

Eurodeputetja e parë shqiptare e sapozgjedhur në Parlamentin Europian është Arba Kokalari.  Deputetja që përfaqëson Suedinë në Parlamentin Europian është mbesa e intelektuales, disidentes dhe atdhetares së njohur Musine Kokalari. Para disa minutave u publikuan rezultatet pleliminare të zgjedhjeve në Suedi për Parlamentin Europian. Arba Kokallari pas një fushate fantastike pushtoi […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: