Anna nuk ndalet, bombardon me klipin e ri ‘Havana’ vjen në duet me Ben7amin (Video)

Blerand Rexhepi

Është lansuar kënga me e re e cila titullohet “Havana”. Kjo këngë është një duet në mes të këngëtares Anna dhe reperit Ben7amin. “Havana” është punuar nën menaxhimin e Alban Mirocit, i cili është përkujdesur për këngën dhe tekstin, ndërsa finalizimi komplet është bërë në studion e Hekuran Krasniqit.

“Havana”, është këngë ritmike, të cilës protagonistët kryesor kanë vendosur t’i bëjnë edhe videoklipin, i cili është punuar nga “BUG Production”, dhe është lansuar në platformën më të madhe shqiptare “Arkiva-Shqip”. Ky është projekti i dytë i Annës, pas “Je t’aime”, dhe po ashtu projekti i dytë edhe i repartistit Ben7amin, i cili kohë më parë kishte publikuar projektin“Imazh” bashkë me Onellin. “Havana” pritet të jetë njëri nga hitet e kësaj vere.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=T0mr5-eBIZ0?feature=oembed]

Next Post

Në UT u mbajt ligjëratë për komunikimin ndërkulturor dhe zhvillimin e biznesit me njerëz me formime të ndryshme kulturore

Në Katedrën e Psikologjisë të Universitetit të Tetovës, sot u mbajt një ligjëratë, me temë: „Komunikimi ndërkulturor dhe biznesi – nevoja në rritje e punës me njerëz me formime të ndryshme kulturore“, nga profesori amerikan Dan Fellner, specialist i programit Fullbright.  Gjatë ligjëratës së tij, z. Fellner foli për sfidat […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: