Arbenita e Feros me këtë video sapo i dha ‘flakën’ Instagramit

vull

Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, e ka publikuar një video të re në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në videon e postuar, si asnjëherë më parë ajo i ka provokuar rënd ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

Slow-wow ☀️

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

 

E veshur me bikini të zeza të cilat i theksojnë linjat trupore, Arbenita duket seksi duke e incizuar veten në pasqyrë.

Kohët e fundit ajo ka realizuar disa fotosesione profesionale me të cilat po ashtu ka marrë gjithë vëmendjen.

Lidhja me Feron duket se po i shkon mjaft mirë e çifti po shihen të lumtur në krahët e njëri-tjetrit./Lajmi.net/

Next Post

Grubi kërkon veting për të gjiithë gjykatësit, prokurorët dhe politikanët

Deputeti dhe Sekretari Organizativ i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi, duke reaguar për zhvillimet në rastin Reket ka thënë që Vetingu është zgjidhje e situatës kritike në gjyqësor, por edhe ka përshëndetur faktin që partitë opozitare shqiptare po i bashkangjiten BDI-së duke përqafuar politikën programore të BDI për drejtësi […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: