Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Blerand Rexhepi

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të njohur Ardit Bexheti dhe këngëtares Aida Doçi. Kjo këngë edhe pse është shumë gazmore ka sjellë këtë dyshe në një kombinim të jashtëzakonshëm pasiqë gërshetimi i dy vokaleve të mrekullueshëm ka sjellë një super projekt. Ndryshe, Arditi njihet si një prej emrave të njohur të skenës që ka realizuar shumë duete deri më tani.

Next Post

Kryeministri Zaev dhe ministri Ismaili për vizitë në IN Lokaliteti Arkeologjik „Stobi“

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, i shoqëruar nga ministri i Kulturës, Hysni Ismaili, dhe drejtoresha e Drejtorisë për Mbrojtjen e Trashëgimisë Kulturore, Eleonora Petrova, sot qëndroi për vizitë pune në Institucionin Nacional Lokaliteti Arkeologjik „Stobi“. Në kuadër të vizitës, drejtori i Institucionit, Spase Perovski, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: