Atraksioni i fundvitit, Bekim Zogaj publikon këngë ‘Oj dashnia e zemrës’

Kohanews Admin

Me tekst dhe muzikë nga Valon Biba e orkestrim nga Ëirusi, këngëtari i njohur Bekim Zogaj për festat e fundvitit vjen edhe me një tjetër këngë atraktive të titulluar ‘Oj dashnia e zemrës’, një projekt që risjell këngëtarin përfundvit me shumë surpriza e mes tyre edhe potpuri e këngë solo.

Këngëtari Zogaj gjithnjë është cilësuar si atraksion i festave të fundvitit pasiqë vjen me befasi të mëdha në projektet muzikore duke bashkëpunuar kështu me shumë emra të njohur të muzikës duke e bërë atë një potencial në skenën muzikore shqiptare.

Kënga e fundit e tij është komentuar shumë nga publiku shqiptarë duke marrë kështu atë energjinë pozitive ku dëgjuesi do të ketë me vete këngën kudo që të shkojë, e për të dëgjuar më shumë këtë hit mjafton të klikoni në linkun në vazhdim:

Next Post

Grubi: Na vlerësoni për nga puna e jo nga fjalët, nga realizimi e jo për nga premtimi, fitorja në Pllasnicë, paralajmërim për atë që do vijojë në tetor

Fitorja e madhe e BDI-së dhe LSDM-së e 15 korrikut ishte vërtetim i politikave dhe vendimeve të guximshme të koalicionit qeveritar i cili e mori përkrahjen e madhe me qëllim që të vazhdojë në rrugën e rritjes ekonomike, përcaktimit perëndimor, shoqërisë së qytetarëve të barabartë dhe drejtësisë joselektive përmes sundimit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: