Azel ylli i ri i muzikës vjen me “Don Don”

Blerand Rexhepi

Azel është ylli i ri i muzikës që sapo ka hapëruar në tregun e muzikës moderne në vend.

Azel, ka sjell projektin me titull “Don Don”, një këngë që me të parën ka nisur ta marrë pëlqimin e publikut.

“Don Don” vjen me tekst nga vetë Azel, artisti shqiptar që jeton në Gjermani, Beat/Mix nga Ajembeni / Roëlandber, Produced: BreshkaStudio dhe videoklip atraktiv nga produksioni “Fama Event”.

Këngëtari është gati për të goditur me projekte të reja që vijnë së shpejti.

Dëgjoni “Don Don” nga Azel, këngën që do të ngjitet në krye të listes së këngëve tuaja të preferuara.

Next Post

Kryetari i PDSH-së bashkë me Nimetulla Demirin - bartës liste në zonën 1, zhvilluan takime në Koliçan të Poshtëm, Lubosh, Batincë, Maranë dhe tubim përmbyllës në Studeniçan.

Video link: https://www.facebook.com/130194893722510/posts/3899979480077347/?vh=e&d=n   Menduh Thaçi dhe Nimetulla Demiri në Koliçan të Poshtëm. “PDSH ka platformën e saktë për zgjidhjen e problemeve me të cilat ballafaqohen qytetarët. Tani edhe me pandeminë kemi një luftë të cilën duhet ta zhvillojmë me kuadro dhe instrumente efektive. Ne do t’i përkushtohemi kësaj.“ Menduh […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: