Bebe Rexha dhuron 10 mijë dollarë për spitalin në Dibër dhe fton miqtë e saj t’i bashkohen

vull

Bebe Rexha është një ndër emrat më të njohur me famë botërore, e cila na ka bërë krenarë me talentin e saj. Këngëtarja, e cila festoi së fundmi 32 vjetorin, nuk i ka harruar kurrë rrënjët dhe ka folur gjithmonë me krenari për origjinën e saj.

Këtë gjë e ka treguar së fundmi dhe me gjestin që ka bërë, të cilin e bëri publik në rrjete sociale. Ajo ka dhuruar 10 mijë dollarë për Spitalin e Dibrës që ka nevojë urgjente për furnizime mjekësore bazë për të ndihmuar pacientët që luftojnë me Covid-19.

Next Post

Hasim Murtezani zyrtarizohet kandidat i BESËS për Sarajin

Në prezencë të strukturës më të lartë të Lëvizjes BESA, kryetarit Bilall Kasami, sekretarit Arjanit Hoxha, nënkryetarit të partisë, Kastriot Rexhepi, si dhe anëtarëve të Kryesisë Qendrore Sedat Ramadani dhe Sani Saidi, sonte u mbajt Kuvendi themelues i degës së Sarajit. Kuvendarët zgjodhën kryetarin e ri të degës Hasim Murtezanin […]

Subscribe US Now