Bebe Rexha e lumtur pranë të dashurit

vull
0 0
Read Time:34 Second

Këngëtarja e njohur me famë ndërkombëtare ka nisur lidhjen e saj të re që disa javë.

Dhe, Bebe Rexha tashmë nuk po e mban të fshehtë.

Ajo ka publikuar imazhe të reja në Instagram derisa nuk i kanë munguar ato edhe me partnerin e saj.

 

Bebe Rexha, postoi foto duke i theksuar tiparet e formësuara trupore ndërkohë 31-vjeçarja shfaqej edhe në krahët e të dashurit të saj, Keyan Safyari.

Ndryshe, ajo po e shijon suksesin e albumit të saj më të fundit, “Better Mistakes” e cila kishte realizuar projekte të reja muzikore.

Kujtojmë se, Bebe Rexha edhe pse ka realizuar albumin për shkak të pandemisë nuk po i lejohet mbajtja e koncerteve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Si funksionon Fast Charging dhe a dëmton pajisjet tona?

Shumica e smartfonëve të ditëve të sotme vinë me funksionin e karikimit të shpejtë. Ndryshe nga vitet e kaluara, nuk kemi nevojë të presim me orë të tëra përpara se bateritë e pajisjeve tona të jenë në 100%. Prodhuesit sot shesin pajisje që karikohen në gjysmë ore. Por çfarë është […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: