Befasia e Ray Ray në projektin e fundit, ja kujt i dedikohet

Kohanews Admin

Ray Ray është 27 vjeçar, artist reper nga Gjakova. Merret me muzikë prej më shume se 10 vite. Ka punuar me Bermuda Creë në Gjakovë, ndër grupet më të famshme atëherë, pastaj ka punuar në On Records si tekstshkrues për shumë hite që i kanë publikuar ata.

Tash ka vendosur të punojë vet, ka publikuar këngën Probleme, këngën në Pandemi Corona dhe së fundi ka lançuar projektin Megi dhe Herkuli që është një këngë parodike për figura të njohura të shoubizit/influencers.

Këtë hit mund ta dëgjoni në linkun në vazhdim:

Next Post

UT mori pjesë në simpoziumin kushtuar rolit të arvanitasve në organizimin dhe fitoren e revolucionit grek

Fakulteti Filozofik i Universitetit të Tetovës, i përfaqësuar nga Prof. Dr. Nebi Dervishi dhe asistenti   Sokol Memeti (22. 5. 2021), morën pjesë në simpoziumin e organizuar nga federata panshqiptare Vatra, në bashkëpunim me qendrën kulturore shqiptare-amerikane “Shqipe e Arizonës” (AACC), shkolla shqipe Arizona (ACCA) dhe  shoqata shqiptare-amerikane e grave të […]

Subscribe US Now