Beko thotë ‘Zemër’, kjo këngë hit e verës

Kohanews Admin

Një këngë ritmike verore vjen këtë herë nga hit këngëtari Beko të cilën këngë e ka titulluar ‘Zemër’, këngë kjo kushtuar dashurisë ndërsa në klip këngëtari shfaqet krah një femre e në fakt ka realizuar një videoprojekt shumë interesant. Beso vazhdon me projektet e reja të disata me rradhë dhe nuk do ndalet me kaq pasiqë së shpejti do realizojë dhe projektet e rradhës.

Next Post

Arbnor Segashi, përforcimi i ri i FC Kosova München

Një nga emrat më të rinjë që i është bashkuar FC Kosova München është dhe Arbnor Segashi, një djal me plot elan që po debuton në fushën e gjelbërt e që gjithë talentin e tij pritet të tregojë edhe në këtë sezonë në këtë klub mjaft të njohur. Transferin e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: