Kohanews.com

Ke Çfarë Lexon!

Berberi provon tja heq mjekren Labinot Tahirit live në emision! Shikoni reagimin e tij (Video)

1 min read

Këtë të diele në emisionin “Kojshia Show” mysafirë ishte Labinot Tahiri.

Gjatë emisionit futet një berber në emision duke menduar se u bë liberaizimi i vizave dhe tenton të ja heq mjekrrën.

Shikoni videon nga minuta 20:00.