Besir Ismaili & Ahengu Band sjellin hitin “Ma e mira” (Video)

Kohanews Admin
0 0
Read Time:18 Second

Një hit mjaft ritmik dhe me një tekst që përshkruan gjendjen aktuale e sjellë këngëtari i njohur Besir Ismaili bashkë me Ahengu Band.

Një këngë e punuar nga Ardian Kastrati, X-Creative e sjellë pikërisht këngëtari Besir Ismaili i cili tashmë është bë shumë i njohur dhe i kërkuar.

Dëgjoni në vazhdim hitin “Ma e mira”:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

CEFTA - 15 vite lehtësojmë tregtinë

Sot ishte kenaqësi për mua që para 100 pjesëmarrësve dhe rreth 200 pjesëmarrësve online nga 7 anëtarë të CEFTA-s, të hap Konferencën me temë: “CEFTA – 15 vite lehtësojmë tregtinë” për të shënuam edhe të arriturat gjatë Presidencës së Maqedonisë së Veriut! CEFTA me Komisionin Evropian dhe Këshillin e Bashkëpunimit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: