Bianca nuk ndalet, vjen sensuale në projektin ‘Eja me ne’

Blerand Rexhepi

Një këngë shumë verore dhe me mjaft stil e rikthen Bianca Junzell si këngëtare mjaft të dëgjuar këtë verë dhe një atraksion i vërtetë pasiqë ka disa muaj që ajo ka publikuar shumë këngë të bukura dhe verore derisa është në finalizim të albumit të saj të parë në gjuhën shqipe. ‘Eja me ne’ titullohet kënga më e re e saj e vizuelizuar edhe me klip që është xhiruar në ambientet shqiptare …

Next Post

Kjo është Hikmete Ahmetaj që i bënë dasmat madhështore me zërin e saj

Tashmë të gjithë e njohin këngëtaren Hikmeta Ahmetaj, e cila këndon prej shumë vitesh, ndonëse nuk ka zhvilluar karrierë me këngë të shoqëruara me videoklipe. Përkundër kësaj, Ahmetaj ia ka dalë që te njihet, të dëgjohet e të kërkohet në dasma e ahengje. Dhe, jo rastësisht këngëtarja nga Gjakova ka […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: